O mnie

O mnie

KONTAKT: FEEDYOUSTRAWBERRIES@GMAIL.COM

 

Dobre pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. A ja nigdy nie byłam w tym dobra.

Myśl, dziewczyno, myśl, masz okazję sprzedać siebie milionom słuchaczy.

Mam na imię Paulina

Wyszukany początek, brawo. Teraz każdy już wie, że warto z Tobą zostać.

Ale tak naprawdę… co innego mogę o sobie powiedzieć tutaj, w stronie „o mnie”, niż klasykę banału? Mogę się przedstawić, bo żeby poznać mnie bliżej i tak musicie zajrzeć do postów.

 

A więc (nie zaczyna się zdania od „a więc”, a ja to zrobiłam – widzisz, jestem buntownicza) na imię mam Paulina.

31 marca skończę 19 lat. Zawsze myślałam, że w tym wieku człowiek układa się już do grobu, tymczasem ja nawet nie zaczęłam żyć. Jednak mam taki zamiar i właśnie to będziecie mogli tu śledzić.

Lubię pisać, jesteście w miejscu, gdzie daję upust swoim żądzom. Lubię robić zdjęcia, ale póki co ogranicza mnie brak sprzętu. Lubię też niebieskie elemy, czekoladę i dobrą muzykę. Jaką dokładniej – nie definiuję, bo nie oceniam piosenki pod kątem gatunku. Jednak najczęściej słucham „szeroko pojętego rocka”, a ostatnio wróciła moja trzynastoletnia miłość do grunge’u i szesnastoletnie zamiłowanie punkrockiem.

 

Najbardziej ponad wszystko kocham latać.

Dlatego pragnę podróżować po świecie i pomału układam klocki tak, by udało mi się to realizować.

Do niedawna myślałam, że nigdy nie będę żyła tak, jak chcę. Odważyłam się zrobić pierwszy krok w tę stronę (a raczej ryzykowny skok bez spadochronu) i… udało się. Teraz już wiem, że mogę, dopóki moje marzenia są większe niż moje wymówki.

 

Nie toleruję nietolerancji. Staram się wychodzić z założenia „żyj i daj żyć innym”. Jak mi idzie – oceńcie sami.

 

Zostaniemy przyjaciółmi?

PS. Większość osób na przestrzeni mojego życia odpowiadała na powyższe pytanie „nie”, ale jeśli byli na tyle odważni/głupi/przymuszeni, by spędzić ze mną czas, zmieniali zdanie. Dlatego daj nam szansę.