Zdrajcy Polski – 10 powodów, dla których możesz być jednym z nich

Zdrajcy Polski – 10 powodów, dla których możesz być jednym z nich

Ostatnio bardzo modne jest tytułowanie innych mianem „Zdrajcy Polski”.

Można się z tym zetknąć wszędzie. Najczęściej oczywiście w internecie, jednak to nie jest jedyne miejsce, gdzie ludzie obrzucają się nawzajem tym stwierdzeniem. Nawet politycy nie patyczkują się w swoich wypowiedziach i wprost określają, kim według nich są zdrajcy Polski. Dlatego postanowiłam zebrać to w całość i wymienić główne zarzuty, które się takim ludziom stawia.

Paradoksalnie, zdrajcy Polski to dość szeroka i zróżnicowana grupa osób. Łatwo też się do niej dostać. Wystarczy mieć inne zdanie.

Zastanawiasz się, czy Ty też kwalifikujesz się do tego miana?

Jeśli przynajmniej jedno z poniższych stwierdzeń do Ciebie pasuje, to jak najbardziej.

1. Nie jesteś katolikiem.

Zaczynamy od razu z grubej rury. To jest chyba najpoważniejsze przewinienie, jakie może nadać Ci tytuł zdrajcy Polski. Wyznając inną religię lub będąc ateistą plujesz w twarz przodkom, depczesz dorobek Polski od 966 roku. Podważając istnienie jedynego prawdziwego Boga, podważasz fundament naszej tożsamości narodowej. Wstydź się.

Oczywiście tutaj też istnieją mniej i bardziej zdradzieccy. Pół biedy, jeśli jesteś chrześcijaninem odmiennego obrzędu. Najlepiej prawosławnego. Te bardziej „wymyślne” mogą spotkać się z mniej przychylnym spojrzeniem, ale większość jakoś to przełknie – o ile nie kwestionujesz przy nich boskości Maryi. W końcu przynajmniej wierzysz w słusznego Boga, nawet jeśli towarzyszą temu inne rytuały.

Spróbuj jednak być Żydem (tfu!), buddystą (tfu!), ateistą (tfu, tfu!), a nie daj Boże muzułmaninem (tfu, tfu, tfu!). Możesz od razu wyjawiać swoje niecne zamiary walki z katolicyzmem, czyli z polskością. Chociaż nie musisz, bo to jasne jak słońce. Żaden prawdziwy Polak nie kwestionuje tego, że królem Polski jest Jezus Chrystus. Tylko zdrajcy Polski mogą temu próbować zaprzeczyć.

2. Uważasz, że Unia Europejska jest całkiem spoko.

Nie musisz być wielkim fanem UE. Wystarczy, że nie jesteś wrogiem. To już kwalifikuje Cię do miana zdrajcy Polski. Cieszysz się z otwartych granic? Podoba Ci się możliwość współpracy międzynarodowej w ramach UE? Twierdzisz, że dzięki funduszom unijnym udało się zrobić kilka nawet fajnych rzeczy? TFU!

Przecież każdy prawdziwy Polak wie, że ta organizacja to niemieckie kondominium, mające na celu zniszczenie naszej cudownej ojczyzny. To zwykła sieć inwigilacji, która chce kontrolować wszystkie aspekty życia w Polsce, a docelowo przekazać ją pod władanie zachodniego wroga. Głównym celem UE jest unicestwienie naszej mlekiem i miodem płynącej krainy, stąd wszystkie sankcje, wymogi, ograniczenia.

Tylko zdrajcy Polski bronią tej zbrodniczej organizacji. Zapamiętaj to sobie. Jak tak Ci się podoba, to won do Merkel!

3. Nie masz nic do uchodźców, uważasz, że trzeba im pomagać.

A może Ty sobie od razu burkę na łeb założysz, kałacha pod pachę i do meczetu? Zgniły zachód wmawia Ci, że te osoby są ofiarami wojny, które potrzebują naszego wsparcia. Wierzysz w to? Naiwniaku, oby Ci bombę podłożyli pod dom, to zrozumiesz, kto miał rację. Przecież to nie są poszkodowani – to oni tę wojnę zaczęli i teraz próbują wykorzystać to, żeby opanować Europę. Głupku.

Tylko zdrajcy Polski współczują brudasom, terrorystom i innym robakom, którzy nadciągają z Bliskiego Wschodu. A prawdziwy Polak wie, że oni chcą zabrać mu jego ziemię, zmusić do przejścia na islam i żarcia kebaba (ok, to ostatnie nie jest taką złą opcją). Chcesz przyjmować uchodźców? To do siebie ich weź, swoim cycem karm. A oni i tak odpłacą Ci kulką w łeb.

Poza tym – chcą nam wcisnąć terrorystów jako rzekome ofiary wojny. A kto nas, biednych Polaków przyjmował, jak nas Niemiec bił? (TYLKO nas) No właśnie, każdy miał to gdzieś, a my se sami poradziliśmy, o! To teraz niech spadają na drzewo.

4. Jesteś nieheteroseksualny lub popierasz takie osoby.

Pod tym pojęciem zamieszczam wszelkie odstępstwa od NORMY, które maja jakiś związek z seksualnością. Jeśli nie jesteś 100% samcem alfa albo kurą rozpłodową, to się lecz. Bo to choroba. Mało tego, choroba, która przyszła ze zgniłego zachodu i cierpią na nią tylko zdrajcy Polski. Prawdziwi Polacy w życiu by się nie splamili jakimiś wynaturzeniami. Tfu!

Nie musisz nawet sam być odmieńcem, starczy, że akceptujesz te odchyły. Jesteś już prawie tak samo winny. Niektórzy wykażą dozę zrozumienia, w końcu dałeś się omamić lewackiej propagandzie. Jednak licz się z tym, że możesz być sądzony z taką samą surowością.

Oczywiście tutaj też są mniejsi i więksi zdrajcy Polski. Jak przebierasz się w damskie ciuszki to okej, abyś robił to przy szczelnie zasłoniętych oknach. Ale możesz liczyć na łaskawe oko, w końcu to tylko jakieś dziwne zainteresowanie. Gorzej, jak zmienisz płeć. Albo lubisz dziewczynki, sama będąc jedną. Albo nie lubisz nikogo. Albo coś tam. W sumie to chyba wszystkie możliwe opcje nie? Statystyczny Polak i tak więcej nie zapamięta.

Jednak najcięższe przewinienie popełniasz, jeśli…jeśli… nie przejdzie mi przez gardło… jesteś… gejem. Ble, tfu! W końcu jak laska z laską, to jeszcze rozumiemy, nawet fajnie popatrzeć. Ale upodobanie do seksu analnego powinno być karane. Eee… to znaczy tylko, jeśli dotyczy dwóch mężczyzn.

5. Nie uważasz Donalda za złodzieja, agenta i zdrajcę.

Nawet nie musisz go lubić ani popierać. Wystarczy, że jest dla Ciebie po prostu chujowym politykiem (a nie złodziejem, agentem, zdrajcą, komuchem…) albo nie masz o nim zdania. Każdy Polak w sercu powinien mieć nienawiść do Donalda, kryptoniemca i naczelnego zdrajcy.

To on doprowadził nasz piękny kraj do ruiny, a potem uciekł współpracować z Unią, która, jak wiemy, ma na celu unicestwienie Polski. Jak sądzisz inaczej, to powinieneś dołączyć do tego zdrajcy Polski i polskości. Ale już! Inaczej będziecie niedługo grypsować pod celą, jak już uda się prawdziwym patriotom dorwać go i rozliczyć z popełnionych zbrodni.

6. Jesteś feministą lub feministką.

Emancypantki pieprzone się znalazły. W dupach się poprzewracało od dobrobytu. Prawdziwa kobieta to matka Polka. Strażniczka domowego ogniska, piastunka dzieci. Zawsze wierna i posłuszna swemu mężczyźnie, bez którego jest jedynie puchem marnym.

Może Ci się wydawać, że feministą nie jesteś, ale tak naprawdę popierasz ten buńczuczny ruch! Jeśli uważasz, że kobieta powinna mieć prawo do wykształcenia, równego traktowania w pracy oraz wynagradzania lub sprzeciwiania się decyzji ojca i męża, to dałeś się wciągnąć w pułapkę.

Głupim babom się zachciało karier, aborcji i cholera wie, czego jeszcze. Zapomniały, że ich rolą jest rodzenie dzieci oraz zajmowanie się domem. Tak przecież nakazał Bóg! Tylko zdrajcy Polski popierają te idiotyczne żądania feministek.

7. Jesteś lewakiem.

Konserwatywne poglądy polityczne do Ciebie nie przemawiają? Utożsamiasz się z założeniami lewicowymi? Ty się dziwisz, że ktoś nazywa Cię zdrajcą?

Tradycja, wiara, uniwersalne wartości – to uznaje prawdziwy Polak! A nie jakieś wymysły lewaków, ich dżendery, postępy czy tolerancję. Tylko zdrajcy Polski będą temu przyklaskiwać. Przyklaskiwać deptaniu dorobku narodowego i skażeniu go zgnilizną zachodu.

Żaden prawdziwy patriota, żaden wielki wódz narodu, żaden geniusz strategii nie był lewakiem! A już na pewno żaden marszałek!

8. Nie masz rodziny, małżonka, dzieci.

Nie zasługujesz nawet na miano zdrajcy Polski. Jesteś po prostu pasożytem i wrzodem na zdrowym organizmie narodu. Po co Bóg obdarzył Cię płodnością? Jakie dał Ci przykazanie, rolę do spełnienia? Jak śmiesz tego nie dopełniać?

Bezpłodność to nie wymówka. To kara boska. Za mało w Twoim życiu obecności Boga i Chrystusa. Zmień to, odmów ze dwie koronki do bożego miłosierdzia, ze trzy litanie do najświętszej Bogurodzicy. Poproś księdza o błogosławieństwo. A nie, siedzi i rozpacza.

A jeśli nie masz innego usprawiedliwienia, to przyznajemy Ci tytuł zdrajcy Polski. Nie interesuje nas, że nie czujesz się gotowy, że chcesz najpierw poznać świat i coś osiągnąć, a już tym bardziej, że Ci się nie chce rodziny zakładać.

Jak jesteś mężczyzną to jeszcze okej, może przejdzie. Wolny duch, te sprawy. Ale kobieta… co Ty chcesz jeszcze w życiu zdobyć? Twoją jedyną wartością jest mąż i dzieci. Przejrzyj na oczy, a nie wmawiasz sobie, że jesteś kimś więcej niż samicą rozpłodową.

Potem się dziwicie, że niski przyrost naturalny. Zobacz, jak państwo ładnie wynagradza ludzi, którzy przestrzegają fundamentalnych wartości i zakładają rodziny. Bo to są prawdziwi Polacy, a nie zdrajcy Polski, jak Ty.

9. Wybaczyłeś Niemcom.

Brak słów. Po prostu. Niemcy to naczelny wróg od zarania dziejów i tylko zdrajcy Polski twierdzą inaczej. Lub zwyczajnie nie twierdzą tak.

Pod tym pojęciem mieszczą się nie tylko jakieś bliskie związki z tym krajem. Wystarczy, że nie krzyczysz na prawo i lewo o germanizacji, nazistach, którzy próbują do dziś zniszczyć Polskę (patrz: UE) czy też narodowej nienawiści do Niemca już od czasów naszej kochanej Wandy. Albo nie rozpamiętujesz II wojny światowej.

Jeśli nie domagasz się reparacji wojennych od Niemców, nawet tylko dla świętego spokoju, wychodząc z założenia, że lepiej pójść dalej, to tak jakbyś wybaczył im przelaną polską krew. Bezcześcisz tym samym ofiarę milionów dzielnych patriotów, naszych przodków. Pozwalasz na to, żeby świat przymknął oko na te zbrodnie, żeby o nich zapomniał (bo przecież zapomni, jak nie będziesz o tym trąbić). Tak robią tylko zdrajcy Polski. Przykro mi.

A w zasadzie nawet nie, pakuj się i wyjazd, podły folksdojczu.

10. Uważasz, że Smoleńsk to był wypadek.

Powiedz mi jeszcze, że miesięcznic nie obchodzisz. Ty potworze, pomiocie szatana.

Każdy wie, że to zorganizowany przez Putina zamach na życie naszej patriotycznej elity. Ślady są nieustannie zacierane, ale dzielni Polacy ciągle walczą o ujawnienie prawdy – tak samo, jak ze zbrodnią katyńską było.

Spróbuj tylko bąknąć coś o błędach pilotów albo ich zbytniej brawurze. Spróbuj nadmienić o tym, że prezydent długo nie wydał decyzji, ale ostatecznie zgodził się na lądowanie w złych warunkach. Spróbuj chociaż pisnąć, że brakuje jednoznacznych dowodów. NO DALEJ.

Prawdziwi Polacy pamiętają. Prawdziwi Polacy dążą do oskarżenia winnych. Prawdziwi Polacy będą o tym mówić dziesięcioleciami, stuleciami, z pokolenia na pokolenie. I nigdy nie wybaczą, nie przejdą dalej. Jakby to zrobili, to przecież zdeptaliby pamięć o poległych. Poległych, którzy na pewno chcieliby być odgrzebywani i zagrzebywani co parę lat, zamiast spocząć w pokoju.

A o Smoleńsku zapomnieli tylko zdrajcy Polski. Tak, jeśli nie domagasz się wyjaśnienia sprawy, to jakbyś zapomniał o największej tragedii narodowej XXI wieku. Nie zasługujesz na nic innego, jak tytuł zdrajcy Polski.

To co, są wśród nas zdrajcy Polski?

Te 10 powodów najbardziej rzuciły mi się w oczy. Może wy macie jakieś inne? Nie wykluczam, że coś istotnego pominęłam lub nie rozwinęłam należycie, ale oberwać mianem zdrajcy Polski jest tak łatwo dzisiaj, że spisanie wszystkiego mogłoby już być wydane w formie książki.

Ja, niestety, popełniam wszystkie dziesięć zbrodni przeciw narodowi. A Ty?